اخبار روز پزشکی، مقالات زیبایی، مراقبت های پوست و مو، عمل های زیبایی، معرفی کلینیک های زیبایی و مطالب مرتبط در زمینه پزشکی و سلامت

جدیدترین و بروزترین اخبار پزشکی و سلامت را توسط رسانه تخصصی دیجی کالایاب دنبال کنید

بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو

ریزش مو یک مشکل فراگیر و استرس‌ زا بوده که ممکن است هر کسی را درگیر کند. البته این استرس تنها به خود مسئله ریزش مو محدود نمی‌شود. از همان ابتدا که برای درمان اقدام کنید، متوجه می‌شوید انتخاب یک شیوه‌ی درمانی برای خودش ماجراها دارد. انواع روش‌های خانگی، قرص‌ها، محلول‌ها و شامپوها را می‌بینید که به شما قول می‌دهند ریزش موهایتان را متوقف کنند. در این بین برخی افراد متوجه می‌شوند که کاندیدای خوبی برای کاشت مو هستند و این روش تنها درمان دائمی ریزش مو است. با خوشحالی به جست‌وجوی خود ادامه می‌دهند و تازه با ماجرایی جدید روبه‌رو می‌شوند به نام : انتخاب بهترین روش کاشت مو.

دسته بندی : پزشکی و سلامت

رنگ کردن ابروها با حنا

رنگ کردن ابروها با حنا

حنا از جمله گیاهان دارویی می باشد که در قدیم به عنوان رنگ گیاهی مورد استفاده قرار میگرفت. رنگ های شیمیایی برای پوست و مو مضر هستند و می توانند حتی باعث سرطان شوند پس چه بهتر است که از رنگ های طبیعی و ارگانیک اطراف خودمان برای رنگ کردن مو و ابرو استفاده کنیم. از جمله مزایای حنا این است که به راحتی با هر ماده ی دیگری ترکیب می شود و به مدت 30 روز می‌توان آن را در یخچال نگهداری کرد. از دیگر فواید حنا برای ابروها این است که هم پوست و هم مو را رنگ می کند که برای پوست مزیت آبرسانی و رفع ترک و خشکی را به همراه می آورد، اگرچه در صورت استفاده برای مو هم خاصیت آبرسانی و نرم کنندگی دارد. حنا برای افرادی که دوست دارند موها و ابروهایشان همرنگ باشند گزینه خوبی است. حنا باعث می شود رنگ ابروها مدت زمان طولانی تری ثابت بماند.

دسته بندی : پزشکی و سلامت

علت سیاهی دور چشم و درمان آن

علت سیاهی دور چشم و درمان آن

سیاهی و حلقه های زیر چشم ،یک مورد بسیار رایج هستند که هر فردی، از جمله کودکان و سالمندان میتوانند تحت تاثیر آن قرار گیرند. پوست دور چشم معمولا تیره تر از قسمت های دیگر میباشد. ممکن است زیر یا بالای چشم وجود داشته باشند.

دسته بندی : پزشکی و سلامت

بوتاکس و کاربردهای آن

بوتاکس و کاربردهای آن

بوتاکس نوعی سم است و باید دانست که بوتاکس را یک نوع باکتری به نام کلوستریدیوم بوتولینوم تولید می کند. در اوایل قرن 19، یک بیماری کشنده کشف شد که از خوردن سوسیس به وجود می آمد. بعد ها معلوم شد که این بیماری به دلیل باکتری کلوستریدیوم بوتولینوم است. بعد از این واقعه، این باکتری کشف شد و سم آن با نام بوتولوس که معادل کلمه سوسیس است نام گذاری شد.

دسته بندی : پزشکی و سلامت