آهنگ هیت - موزیک هیت - آهنگ های قدیمی - آهنگ نوستالژی

معرفی آهنگ های قدیمی و هیت و نوستالژی

تبلیغ بهترین آهنگ های قدیمی و نوستالژی

موزیسین ها، خواننده ها، استودیوهای موسیقی و کسب و کارهایی که در زمینه هنری و موسیقی فعالیت دارند میتوانند خدمات خود را در دیجی کالایاب تبلیغ کنند.

ولفگانگ آمادئوس موتسارت

آهنگ ولفگانگ آمادئوس موتسارت

آرشیوی از : ولفگانگ آمادئوس موتسارت

دسته بندی : موزیک

برچسب : آهنگ های قدیمی و نوستالژی

ولفگانگ آمادئوس موتسارت (زاده ۲۷ ژانویه ۱۷۵۶ – درگذشت ۵ دسامبر ۱۷۹۱) (تلفظ آلمانی: [ˈvɔlfɡaŋ amaˈde:ʊs ˈmo:tsaʁt]) آهنگساز اتریشی، موسیقی دان کلاسیک بود. موتسارت در زندگی کوتاه خود بیش از ۶۰۰ قطعه موسیقی شامل موسیقی برای اپرا و همچنین شامل سمفونی، کنسرتو، موسیقی مجلسی، سونات، سرناد، و موسیقی برای گروه کُر ساخت. موتسارت در پنجمین سال از زندگی‌اش آغاز به آهنگسازی کرد و در تمام اروپا شهرت بسیاری یافت. در هفت‌سالگی اولین سمفونی، و در دوازده‌سالگی اولین اپرای کامل خود را نوشت. او در تمام ژانرهای مرسوم در دوران زندگی‌اش موسیقی تصنیف کرد و آثار درخشانی پدید آورد، همچنین او بهترین در دوره خود بود.
دانلود قطعه ی پیانو ولفگانگ آمادئوس موتسارت از طریق لینک زیر :
لینک دانلود کلیک کنید ...


مادرانه کارن همایونفر

آهنگ مادرانه کارن همایونفر

آرشیوی از : مادرانه کارن همایونفر

دسته بندی : موزیک

برچسب : آهنگ های قدیمی و نوستالژی

کارن همایونفر (زاده ۱۳۴۷ در تهران)، موسیقی‌ دان و آهنگساز اهل ایران است. او تاکنون ۳ بار موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن جشنواره فیلم فجر و ۵ بار موفق به دریافت تندیس بهترین موسیقی در جشن سینمای ایران شده‌است.
دانلود قطعه ی مادرانه کارن همایونفر از طریق لینک زیر :
لینک دانلود کلیک کنید ...


پر پرواز شادمهر عقیلی

دانلود آهنگ پر پرواز شادمهر عقیلی

آرشیوی از : پر پرواز شادمهر عقیلی

دسته بندی : موزیک

برچسب : آهنگ های قدیمی و نوستالژی

شادمهر عقیلی (زاده ۷ بهمن ۱۳۵۱) خواننده، آهنگساز، تنطیم کننده، نوازنده، ترانه‌ سرا، تهیه‌ کننده موسیقی و بازیگر ایرانی است که با انتشار چند آلبوم موسیقی در ایران کار خود را آغاز کرد. او پس از مدتی ابتدا به کانادا و سپس به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد و در آنجا به فعالیت هنری ادامه داد.
دانلود قطعه ی پر پرواز شادمهر عقیلی از طریق لینک زیر :
لینک دانلود کلیک کنید ...


ناصر چشم آذر

آهنگ خواب ناصر چشم آذر

آرشیوی از : ناصر چشم آذر

دسته بندی : موزیک

برچسب : آهنگ های قدیمی و نوستالژی

ناصر چشم آذر برادر کوچک‌تر منوچهر چشم آذر در ۱۰ دی ماه ۱۳۲۹ در اردبیل متولد شد و در سایه تعلیمات پدرش، اسماعیل چشم آذر، مراحل اولیه موسیقی را فرا گرفت و در کودکی ساز آکاردئون را انتخاب کرد.
ناصر چشم‌آذر بامداد جمعه ی ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ بر اثر سکته ی قلبی در تهران درگذشت. مراسم تشییع پیکر ناصر چشم‌ آذر صبح یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ در تالار وحدت تهران برگزار شد و پس از آن در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده شد.
دانلود قطعه ی خواب ناصر چشم آذر از طریق لینک زیر :
لینک دانلود کلیک کنید ...